zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Dostawa ZA DARMO

99 zł

już od

Za oknem coraz szybciej robi się ciemno, temperatura spada i coraz częściej pada. Jesienna chandra udziela się także naszym psiakom. Jak je przygotować na jesień i zimę? Oto kilka wskazówek.
Nadwaga i otyłość to jedne z najczęstszych problemów, z którymi zmagają się właściciele psów. Skąd wiedzieć, że mamy z nią problem? Jak prawidłowo odchudzić psa? Jakie mogą być konsekwencje otyłości?
Alergie pokarmowe coraz częściej występują u naszych psów. Szukanie przyczyny jest często trudne i czasochłonne, a objawy często przypominają inne choroby. Skąd więc mieć pewność, że występujące u psa objawy są wynikiem alergii pokarmowej? Jakie produkty najczęściej uczulają?
Wybór sposobu żywienia jest odwiecznym dylematem każdego właściciela psa. Zarówno żywienie tradycyjne, dieta BARF jak i stosowanie karmy pełnoporcjowej posiada swoje wady i zalety, na które trzeba zwrócić uwagę.
Nie od dziś wiadomo, że kleszcze są niezwykle groźne nie tylko dla ludzi, ale i dla zwierząt. Jednakże dlaczego tak jest? Jakie konsekwencje może nieść ze sobą ugryzienie przez kleszcza? W jaki sposób możemy uchronić przed nimi nasze zwierzęta?
Jaką smycz wybrać? Czym się kierować podczas wyboru? Jakie są możliwości?
Dlaczego zwierzęcy seniorzy potrzebują zmian w żywieniu? Co dzieje się w ich organizmie? Czy zmiana żywienia jest konieczna i dlaczego?