zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Dostawa ZA DARMO

99 zł

już od

O Nas

Sklep ZooBay przeznaczony jest dla wszystkich, którzy kochają swoje (i nie tylko) zwierzaki i wiedzą, że szczęśliwe życie ich pupila uzależnione jest od warunków jakie mu się zapewnia - właściwa karma, uzupełnienie diety, suplementy zdrowia, etc. Zwierzaki w zależności od gatunku potrzebują również innych akcesoriów- odpowiedniego wyposażenia klatki, akwarium, terrarium, piłek, gryzaków, drapaków itp.

Nasz sklep powstał, aby poprawić jakość życia zwierzaków, ale również po to, aby maksymalnie ułatwić właścicielom zwierząt dostęp do najwyższej jakości karm, wyposażenia oraz innego asortymentu. Przystępne ceny oraz atrakcyjne akcje promocyjne pozwalają na zapewnienie najwyższej jakości życia Waszym pupilom, jednocześnie nie rujnując Waszych portfeli.

Z każdym dniem staramy się, aby szeroki asortyment oraz przejrzystość strony internetowej pozwoliły na szybkie zakupy dopasowane do potrzeb każdego klienta, nawet tego najbardziej wymagającego. Odpowiednio opracowana wyszukiwarka pozwala na znalezienie konkretnych produktów, jednak zawsze do Waszej dyspozycji pozostaje wykwalifikowany personel służący profesjonalną radą. Każdego dnia poprawiamy jakość naszej pracy, aby każdy klient korzystający ze sklepu ZooBay czuł, że zwierzaki to nasza wspólna pasja.

Każdy zwierzak, bez względu na to jak wygląda, jakiego jest gatunku i ile ma lat zasługuje na godne i szczęśliwe życie każdego dnia. By wspierać zwierzęta, które nie mają łatwej codzienności zbudowaliśmy fundację, by poprawiać byt tych, którym do tej pory nie było dane szczęście.