zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Dostawa ZA DARMO

99 zł

już od

Zwroty

Odstąpienie od umowy i zwroty

Klienci mają prawo do odstąpienia od umowy i zwrotu zamówionych produktów, bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od otrzymania produktu.

W celu odstąpienia od umowy klient jest zobowiązany poinformować o tym firmę ZooBay listownie na adres: ZooBay.pl ul Gromadzka 46 30-719 Kraków, bądź za pomocą poczty elektronicznej na adres: kontakt@zoobay.pl, przesyłając wypełniony formularz odstąpienia od umowy. W przypadku przesłania formularza drogą elektroniczną, sprzedający zobowiązuje się wysłać wiadomość zwrotną potwierdzającą dostarczenie formularza w terminie nie dłuższym niż 14 dni od jego otrzymania.


Konsekwencje odstąpienia od umowy

Zoobay zobowiązuje się zwrócić wszystkie poniesione przez klienta koszty, wraz z kosztami dostawy, wyłączając koszty powstałe w wyniku skorzystania z innej niż standardowa usługa kurierska oferowana przez ZooBay, w ciągu 14 dni od otrzymania formularza odstąpieniu od umowy. Zwrot kosztów następuje na podany w formularzu numer konta bankowego niezwłocznie po otrzymaniu zwrotu.

Zwracany towar nie może nosić innych śladów użytkowania, niż te związane z przeznaczeniem produktu, powinien być kompletny oraz należycie zabezpieczony. W innym przypadku sprzedający zastrzega sobie prawo do nieprzyjęcia zwrotu.


Przesyłkę zwrotną należy nadać w ciągu 14 dni od odstąpienia od umowy na adres:
ZooBay.pl
ul. Gromadzka 46
30-719 Kraków